Ako si vybrať firmu, ktorá mi vyčistí odpad alebo potrubie?

 

 

V situácii, kedy vám neodteká odtok alebo máte upchatú kanalizáciu nie je čas premýšľať nad tým, ktorá firma má lepšie referencie a ktorú zavolať. Sú však tri kritériá, ktoré vám hneď povedia, či ste si vybrali správne.

 

 

 

 

 

Už v prvom telefonáte vám povedia, kde je problém

Firmy na odupchatie odpadu najčastejšie komunikujú so zákazníkmi telefonicky. Je to pochopiteľné. Keď v dome alebo v byte nastane havarijná situácia, nie je čas niekam jazdiť a hľadať firmu v meste. Podstatné je, aby sa firme dalo dovolať počas celého dňa – aj večer, v sobotu, prípadne cez sviatky. Už v prvom rozhovore treba poctivo opísať to, aká situácia sa u vás doma vyskytla. Z tohto popisu vie profesionálna krtkovacia firma posúdiť, čo vás trápi, kde a prečo problém nastal a ako je možné ho riešiť. Firma s vami musí jednať slušne, ale zároveň na rovinu. Na základe tohto rozhovoru by vám malo byť jasné, či komunikujete s profesionálmi, ktorí vám chcú pomôcť, alebo nie.

 

 

 

 

Je dobré vedieť:

Profesionálna firma na čistenie odpadov a kanalizácie už v telefonáte vie, ako váš problém odstrániť.

 

Sme profesionálna firma na krtkovanie a čistenie upchatých odtokov a odpadov.

 

 

 

 

 

Na otázku: Koľko to bude stáť? nedostanete odpoveď: Dohodneme sa.

Všeobecne je cena dohodou veľmi zavádzajúca. Ak predávate auto, a niekto sa chce dohodnúť na kúpe za jedno euro, asi sa nedohodnete, všakže... Pri krtkovaní cenu určuje viacero faktorov. Kde nastal problém a čo je upchaté – WC, pisoár, umývadlo v kuchyni, umývadlo v kúpeľni, vaňa alebo sprchový kút? Dôležité je aj to, či nastalo upchatie vlastným zavinením (napríklad vám dieťa niečo vhodilo do toalety), alebo je to následok niekoľkoročného nečistenia potrubia. V závislosti od toho, ako dlhé a staré je potrubie, ako je vedené a aký je k nemu prístup sa určí aj cena krtkovania. Takisto aj to, ako dlho budú krtkári pracovať na odupchatí odpadov je dôležité. Profesionál, ktorý chce so zákazníkmi jednať férovo, však už v prvom telefonáte otvorene o cene hovorí a pripraví zákazníka na minimálnu a maximálnu položku za prácu a výjazd.

 

 

 

 

Je dobré vedieť:

Firma, ktorá sa krtkovaniu venuje profesionálne, dokáže aj o cene hovoriť otvorene a pripraviť vás na minimálnu alebo maximálnu cenu za krtkovanie.

 

Krtkujeme lacno, a cenu krtkovania vám povieme už v telefóne.

 

 

 

 

 

Prídu s kvalitnou technikou a inšpekčná kamera je základ ich vybavenia

Krtkovacia služba príde na miesto s plnou, kvalitnou výbavou. Základom je inšpekčná kamera, ktorou si po prečistení potrubia alebo kanalizácie skontroluje svoju prácu a vďaka ktorej viete skontrolovať prácu aj vy po tejto firme. Odporúčame vám nespoliehať sa na to, že vám firma povie je to hotové, alebo vám ukáže, ako voda odteká. Často až vďaka kamere vidieť miesta, ktoré treba dočistiť, prípadne chyby v potrubí, ktoré ak odstránite, upchávanie vám už vrásky nespraví. Za kontrolu potrubia kamerou by ste nemali platiť žiadny ďalší poplatok, mala by to byť služba v základnej cene, pretože je to dôkaz o vykonanej práci.

 

 

 

 

Je dobré vedieť:

Po vyčistení potrubia by vám firma mala skontrolovať toto potrubie kamerou a ukázať záznam toho, ako potrubie vyzerá. Je to dôkaz dobre odvedenej práce.

 

Po vyčistení upchatého potrubia alebo kanalizácie si potrubie skontrolujeme kamerou.

 

 

 

 

 

S upchatými odtokmi, odpadmi a kanalizáciou vám radi pomôžeme!

Stačí nám len zavolať, popísať problém a v telefóne si povieme kedy prídeme a akú cenu za krtkovanie môžete očakávať. Samozrejmosťou je kamerový záznam z potrubia. Tešíme sa na spoluprácu!

 

 

 0911 504 567

 

Späť na články

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela...
* - povinné polia