Krtkovanie upchatých odpadov a kanalizácie

 

 

 

Nestrácajte čas, nehľadajte ďalej.
My vám zaručene pomôžeme!

 

 

 

 

Nonstop havarijná služba

 

Kedykoľvek sa vám upchá potrubie alebo odpad, zavolajte nám. Prídeme aj v nedeľu či počas sviatkov. Krtkovanie realizujeme pre domácnosti v Trenčianskom a v Žilinskom kraji.

 

 

 

 

Čistíme všetky odpady

 

Je úplne jedno, či sa vám upchalo WC alebo umývadlo v kuchyni. Čistíme všetky druhy odpadov, odtokov, potrubí a tiež kanalizačné potrubie, dažďové zvody alebo bytové stúpačky.

 

 

 

 

 

Výsledok ukáže kamera

 

Po skončení prepchávania odpadov si našu prácu vždy skontrolujeme kamerou. Záznamy z kamery ukážeme a necháme aj vám, aby ste mali dôkaz o vykonanej práci, aj o stave vášho potrubia.

 

 

 

 

 

 

 

0911 504 567

 

 

 

 

 

Kedy volať profesionálneho krtkára?

Potrubie vám nemusí vždy naznačiť, že sa upcháva alebo má problém. Ak počujete bublanie v potrubí, ak voda neodteká tak rýchlo, ako by ste si predstavovali alebo neodteká vôbec, je čas zavolať si na pomoc profesionálnu spoločnosť na krtkovanie a prepchávanie odpadov. Problém upchatého odtoku môže byť až pod zemou a s domácim náradím ho neodhalíte.

 

  Kedykoľvek sa vám upchá potrubie alebo odpad, zavolajte nám. Prídeme aj v nedeľu či počas sviatkov.

 

 

 

 

 

Za zavolanie a opýtanie u nás neplatíte

Koľko stojí krtkovanie? Je profesionálne čistenie odpadov drahé? Nebojte sa spýtať sa na cenu krtkovania. Vďaka telefonickému rozhovoru, vášmu popisu situácie a našim skúsenostiam vieme odhadnúť, aký problém vás trápi. Už v telefóne vám povieme odhad ceny za čistenie daného odtoku a tiež spôsob, ako budeme postupovať a kedy k vám prídeme.

 

  Krtkovanie realizujeme pre domácnosti v Trenčianskom a v Žilinskom kraji. Nonstop, aj cez sviatky.

 

 

 

 

 

 0911 504 567

 

 

 

 

 

Do dvoch hodín sme u vás!

Zapchaté potrubia čistíme po celom Trenčianskom a Žilinskom kraji. Naša posádka je k dispozícii nonstop, a to aj počas sviatkov a víkendov. Do dvoch hodín od uvoľnenia posádky z predchádzajúceho čistenia odpadov môžu byť naši šikovní krtkári u vás a riešiť váš problém či havarijnú situáciu.

 

  Zapchaté potrubia čistíme po celom Trenčianskom a Žilinskom kraji. Naša posádka je k dispozícii nonstop, a to aj počas sviatkov a víkendov.

 

 

 

 

 

Po práci ešte potrubie zmonitorujeme

Táto služba je u nás v cene. Po vyčistení potrubia alebo odtoku pomocou inšpekčnej prenosnej kamery zistíme, či je potrubie naozaj čisté. Záznam z kamery dostanete aj vy ako dôkaz odvedenej práce. Vďaka kamerovému monitoringu potrubia vieme zistiť aj to, či v potrubí nie je napríklad konštrukčná chyba, ktorá by mohla spôsobiť opätovné upchatie odpadu v domácnosti.

 

 

Monitoring potrubia

 

  Po vyčistení potrubia alebo odtoku pomocou inšpekčnej prenosnej kamery zistíme, či je potrubie naozaj čisté.

 

 

 

 

 

 

 

Kamerový záznam je pri čistení potrubia základ!

 

Ako inak môžete veriť danému krtkárovi, že svoju prácu odviedol naozaj dostatočne? To, že voda odteká, nie je ešte signál hotovej práce a my to vieme. Aj preto je monitorovanie vyčisteného potrubia u nás v cene a záznam si zákazník môže pozrieť, aj ponechať. Ak sa vám príliš často stáva to, že sa vám odtoky upchajú, vďaka kamere môžeme zistiť prečo je to tak.

 

 

 

Upchatné potrubie pred a po čistení

 

 

 

 

Upchatné potrubie pred a po čistení

 

 

 

 

 

 

 

 

Čítali ste naše dobré rady?

 

Firiem, ktoré vám vyčistia upchaté odpady je veľa. Ako v strese a v situácii, kedy vám doma nefungujú veci tak, ako by mali, nájsť tú správnu? Ako zistíte, ktorá firma je skutočne profesionálna, príde a pomôže vám? Napísali sme o tom krátky, ale cenný článok.

 

 

Ako si vybrať firmu, ktorá mi vyčistí odpad alebo potrubie?

 

Na článok

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela...
* - povinné polia