Monitoring, trasovanie a lokalizácia potrubia

 

 

 

Ukážeme vám, v akom stave je vaše potrubie

 

 

 

 

Rýchlo nájdeme problém
s potrubím

 

Monitoring potrubia odhalí problémy, na ktoré by ste inak neprišli – konštrukčné chyby, neodborné položenie potrubia, prerastajúce stromy do potrubia aj upchatia.

 

 

 

 

Zmonitorujeme
vaše staré potrubie

 

Ak k domu nemáte projektovú dokumentáciu, vďaka lokalizovaniu potrubia sondou zistíte nielen to, kde je položené, ale aj ako je položené a či je funkčné.

 

 

 

 

 

Pomôžeme vám
aj v novostavbe

 

Monitoring uloženého potrubia po prácach na základovej doske ukáže, či bude potrubie funkčné, či vám firma odviedla prácu správne a či vám budú kanalizačné odtoky fungovať.

 

 

 

 

 

 

 

Volať 0911 504 567

 

 

 

 

 

Trasovanie potrubia pomôže pri rekonštrukcii domu

Ak ste kúpili starší dom alebo prerábate ten váš, možno už do rúk nedostanete žiadnu projektovú dokumentáciu. V tomto prípade však kupujete "mačku vo vreci" čo sa potrubia a kanalizácie týka. Aby ste zistili, kade potrubie vedie, v akom stave je a či ho niečo neblokuje, pomôže vám naša služba trasovania (lokalizácie) potrubia.

 

 

 

 

Ako to funguje?

  • Signálnu sondu zavedieme do potrubia. Okrem trasovania spravíme takto aj revíziu daného potrubia alebo kanalizácie. Sonda (vysielač) nám potom určuje nielen trasu potrubia, ale aj jeho hĺbku či spád.
  • Sonda celý čas vysiela video na náš prístroj, takže o stave a priechodnosti potrubia máme aktuálny prehľad a vieme označiť aj miesto, ktoré je potrebné opraviť, alebo ktoré by v budúcnosti mohlo robiť problém.
  • Na základe trasovania máte prehľad o tom, ako je na vašom pozemku vedené potrubie a kanalizácia. Tieto informácie vám pomôžu pri výkopových alebo projekčných prácach.

 

  Trasovanie potrubia vám pomôže zistiť, kde sa vo vašom dome nachádza potrubie a v akom je stave.

 

 

 

 

 

Monitoring potrubia odhalí problémy a šetrí vaše peniaze

Ak si nie ste istí tým, v akom stave sa nachádzajú kanalizačné rozvody vo vašom dome, pomôžeme vám vďaka našej službe monitoringu potrubia. V rodinnom dome je pomerne dôležité vedieť, či všetky odtoky a odpady ústia a fungujú správne – inak by vás skôr či neskôr čakala nepríjemná situácia v podobe zapchatej toalety alebo umývadla. V horšom prípade môže prísť k vytopeniu splaškami. Monitoring je možné vykonať v novostavbách, v starších rodinných domoch aj v rekonštruovaných domoch.

 

 

 

 

Ako to funguje?

  • Monitoring potrubia robíme pomocou inšpekčnej kamery. Táto kamera dokáže preskúmať potrubie až do dĺžky 20 metrov, dosah však závisí aj od toho, ako je potrubie položené, ako je riešený jeho spád, prípadne zlom.
  • V prípade, že monitoring pre znečistenie potrubia nebude možný (ak je voda kalná, alebo je odtok upchatý, na kamere neuvidíme presný stav), vyčistíme najprv celé potrubie krtkovaním a monitoring zopakujeme.
  • Vďaka kamere môžeme vidieť, prečo sa vám opakovane upcháva odpad – často až vďaka kamere zistíme napríklad konštrukčný problém, prerastajúce korene do potrubia alebo silné zanesenie odpadom.
  • Ak v novostavbe zmonitorujeme potrubie ešte pred položením kúrenia či dlažby, ušetríme vám peniaze pri prípadnej oprave a tiež vám dáme možnosť reklamovať práce na položení potrubia u firmy, ktorá odpady vo vašej domácnosti riešila.

 

  Monitoring potrubia robíme pomocou inšpekčnej kamery. Nájdeme všetky problémy v potrubí.

 

 

 

 

 

Klik a volať

 

0911 504 567

 

 

 

 

 

 

 

My zmonitorujeme potrubie po každom krtkovaní

Základom našej práce sú hodnoty ako férovosť, profesionalita a čestnosť. Vďaka záverečnej kontrole kamerou vidíme nielen my, ale aj vy, že potrubie je čisté a môže ďalej správne fungovať. Nedovolili by sme si povedať vám „hotovo“ bez toho, aby sme si našu prácu neskontrolovali aj týmto spôsobom.

 

 

 

Krtkujeme lacno a po každom krtkovaní potrubia skontrolujeme potrubie aj kamerou.

 

 

 

 

 

 

 

Čítali ste naše dobré rady?

 

Firiem, ktoré vám vyčistia upchaté odpady je veľa. Ako v strese a v situácii, kedy vám doma nefungujú veci tak, ako by mali, nájsť tú správnu? Ako zistíte, ktorá firma je skutočne profesionálna, príde a pomôže vám? Napísali sme o tom krátky, ale cenný článok.

 

 

Ako si vybrať firmu, ktorá mi vyčistí odpad alebo potrubie?

 

Na článok

 

 

 

Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela...
* - povinné polia