Krtkovanie a čistenie odpadov a kanalizácie
Vyčistíme odtoky a odpady, ktoré sa vám v domácnosti upchali. Pracujeme sedem dní v týždni, nonstop, aj počas nedieľ a sviatkov.
Čistíme upchaté potrubia a odtoky
Vyčistíme upchaté umývadlá, toalety, vane, sprchové kúty a potrubie v celej domácnosti. Krtkujeme kanalizačné prípojky a odpady.

 

 

 

Naše silné stránky

 

 

 

 

Prídeme kedykoľvek

 

Upchaté a znečistené odtoky či kanalizáciu vám vyčistíme kedykoľvek. Volajte nám sedem dní v týždni, počas celého dňa. Fungujeme NONSTOP v Trenčianskom a v Žilinskom kraji.

 

 

 

 

Vyčistíme upchaté

 

Profesionálnou technikou vyčistíme upchaté odpady v domácnosti alebo v byte. Neodídeme od práce, kým nebude úplne hotová a kým si nepreveríme, že voda odteká správne.

 

 

 

 

 

Ukážeme výsledok

 

Po skončení krtkovania skontrolujeme kamerou stav vyčisteného potrubia. Záznam z kamery dostanete aj vy ako dôkaz o našom poctivom krtkovaní potrubia. Uvidíte, za čo ste zaplatili.

 

 

 

 

 

 

 

 0911 504 567

 

 

 

 

 

Poradíme zadarmo, krtkujeme lacno

Hneď, ako sa vám v domácnosti upchá odtok alebo potrubie, nestrácajte čas a zavolajte nám. Pracujeme nonstop, celý týždeň, aj počas nedieľ a sviatkov. Vďaka telefonickému rozhovoru a vášmu opisu situácie vieme zistiť, kde zrejme bude problém a ako ho treba riešiť. Za dobrú radu a spýtanie sa u nás neplatíte. Krtkovanie robíme profesionálne, spoľahlivo a za dobré ceny. O cene služby vás informujeme už počas rozhovoru, pretože férovosť je jednou z našich hlavných zásad.

 

 

Krtkovanie

 

 

Krtkujeme lacno a profesionálne. Po krtkovaní ešte skontrolujeme potrubie kamerou.

 

 

 

 

 

Vďaka trasovaniu a monitorovaniu potrubia máte možnosť zistiť, v akom stave sú vaše odpady a kanalizácia.

 

Trasujeme a monitorujeme potrubie

Ak ste kúpili starší dom, vďaka trasovaniu a monitorovaniu potrubia máte možnosť zistiť, v akom stave sú vaše odpady a kanalizácia a do akej veľkej rekonštrukcie sa budete musieť pustiť. V prípade novostavby slúži monitoring potrubia na preverenie toho, či bolo potrubie položené správne, a či sa po dokončení základovej dosky nedeformovalo. Monitoring potrubia vám pomôže odhaliť problémy, ktoré by vás neskôr stáli nielen veľa peňazí, ale aj veľa stresu.

 

 

Monitoring potrubia

 

 

 

 

 

Dobré rady

Kým potrubie pracuje ako má a všetko z neho odteká do kanalizácie nie je čo riešiť. Horšie je to vtedy, keď sa v byte šíri zápach, keď sa nedá spláchnuť toaleta alebo keď v umývadle v kuchyni ostane stáť špinavá voda. Čo vtedy robiť a čo nerobiť? Ako predchádzať upchatým odtokom a havarijným situáciám s potrubím? Naše dobré rady sme spísali v článkoch.

 

 

Pozrieť články

 

  Prečo sa vám stále upcháva umývadlo a ktoré veci do odtokov nepatria? Rady v článku.

 

 

 

Prečo sa mi potrubie upcháva?
23.07.2021
Nasťahovali ste sa do nového domu, a neustále riešite len umývadlo alebo vaňu, ktoré neodtekajú. Prípadne sa vám tieto situácie opakujú v byte alebo v domácnosti, v ktorej fungujete roky. Kde môže byť problém a ako ho vyriešiť?
Upchal sa vám doma odpad? Volajte!
02.07.2021
Sme vám k dispozícii NONSTOP, aj to aj počas sviatkov alebo víkendov. V telefóne si ujasníme čo budeme robiť a kedy prídeme.
Ako si vybrať firmu, ktorá vám vyčistí odpad alebo potrubie?
16.06.2021
Napísali sme pre vás článok, ktorý vám pomôže s výberom správnej firmy na krtkovanie upchatého odpadu.
Kontaktujte nás
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela...
* - povinné polia